Найти на сайте: параметры поиска

Похвастушки-повязушки

Хвастаемся своими повязушками,независимо от их формы,технологии и предназначения )))
Любимый вязальный инструмент
Спицы (41)
Крючок (18)
Вязальная машина (4)
И то и другое,главное вязать ))) (60)
Всего голосов: 123
Опрос закончен.
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Дуже сподобався товстий пухнастий меланж бузково-рожевий, який виставила для розхом"ячки віртуальна подруга Ліля Мороз. Із такої швейцарської пряжи я ще не плела. Хотілося, зрозуміло, кардіган, але вийшла дуже тепла та гарна кофтина.
""

Бузкова кофта Шулана із Швейцарії. Shulana Moulina (Швейцарія, 90% вовна+10% льон, 100г=140м). Спиці №4,5, пішло 5 пасм * по 100г =500грам=700метрів. Техніка ентрелак, панчішна в"язка, обробка шнуром ICORD.
""
""

""
""
""
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Перший сніг! А я зібралася до райцентру, та вирішила вдягти нову кофтину не з блузкою-вишиванкою, а із стареньким-тепленьким светриком, бо зимно-дюдя. Задля фото трохи померзла, бо хотіла аналізувати колір, чи пасує. Капелюшок-шалик, до речі, в'язала 5 років тому. Досі вдягаю.
""
""
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Фейсбук нагадав про ажурну парасольку, яку я плела чотири роки тому... скучила ... давно їх не в"язала... покажу хоч старі фото, бо актуальні - сніг+мороз тоді та зараз...
В унылые дни уходящей осени захотелось мне праздника и Чуда-Расчудесного... На Новолуние решила связать ажурный зонтик... Выбрала для вдохновления салфетку Эрика Энгельна, больше недели креативила, вчера поздно ночью зонтик был готов, очень захотелось снега для фотосессии в усадьбе... Утром глянула в окно и обомлела! Высшие силы сжалились надо мной и дали возможность продемонстрировать новый шедевр во всей красе. Кот Тайгер иногда попадал в кадр, рассчитывая на угощение.
""
""
""

""
""
""
""

""
""
""
""
""

После юзания в снегу зонтик был постиран и накрахмален.
Ажурный зонтик "Танго на снегу"(по мотивам салфетки «Спираль из листочков - Decke mit Blatt-Spirale», Spitzenstricken Erich Engeln). Диаметр трости 100 см. Белый мерсеризированный хлопок VIOLET (50гр=282м), пошло 120г = 680м, спицы №2,5, крючок №1,5.
""
""
""
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Із Днем Святого Миколая! Світлина справжнього фолькльорного героя, тобто у вишиванці, а не схожого на священника чи дєдушкумороза.
""

19 сніжинок та 10 ялинок- відібрані найкрасивіші - для привітання із Днем Святого Миколая!
""

Дві карнавальні перуки із травки шоколадної та світлої. Провідувала в неділю застужену онуку, так вона сама не схотіла фотографуватися в перуках, але залюбки провела фотосесію бабусі із Тотошкою.
""
""
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
7 Різдвяних Будиночків на конусах від бобінної пряжи. Стіни в'язала спицями, гачком - дах, двері та вікно. Прикраси - гірлянди - квіти- травку- сніжинки мудрувала голкою. Гусінь - сонечко - квітки - пір'ячко клеїла.
""
""

За допомогою дзеркала показую різні сторони будиночків.
""
""
""
""
""
""
""

Корони Королев-Принцес для новорічного бала.
""
""
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Збиралася на вибори, приміряла нову кофтину. Техніка ентрелак. Спиці N3, 3 нитки білого льону АГАТА + 1 нитка італійського бузкового шовку . Пішло 420 грам ниток.
""
""
""
""
""

На манєкєні
""
""
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Сонячні парасоля та пончо для Принцеси Надії, яка в липні буде святкувати перший день народження! Планувала ще щось на голову дитини - капелюшок-шапочку, але то пізніше... давно нічого не показувала, то ж хвастаюся... цілковита імпровізація, тобто, нібито АФФТАРСЬКА робота... але дякую тим, хто придумав гачок та петельки+стовпчики, особлива подяка мамі, яка навчила мене в'язати з 5років...
""
""
""

Маленька парасолька діаметром 60 см зображує дуже кумедну істоту із вухами, ще й зворушливий надпис "Я - чудо", тому ажур помістила зверху тканини, хоча зазвичай я її відрізаю.
""
""

Нема в мене моделі для фотосесії... лялька висотою 105 см виглядає задрипанкою... після експериментів моїх онучок над волоссям та обличчям ... парік не дуже поліпшує лук...
Посетитель
Tat_Nikol
Медаль
Днепропетровск
8 дней назад
Пончо для Принцеси Надії сподобалось, захотіли легеньку шапочку, категорично наказали " зрізати ту клєйонку із парасолі", вушка дозволили залишити.
""
""

Після фотосесії із задрипаною лялькою, яку більше 11років юзали онуки, вирішила купити нову...
""
""

подивилася на ціну та якість...лялька із оновленим обличчям, нові перука та одяг.
""
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.

Распродажа вельвета босфор текстиль